Anasayfa
AnasayfaİletişimHakkımızda

Bir kulun yapacağı en faziletli dua, “Allah’ım, Sen’den dünyada ve ahirette afv u afiyet diliyorum.” diyerek Rabbine yalvarmasıdır

...Hadisler...

Hapşırırken Burnu ya da Ağzı Kapamak, Felce Neden Oluyor

...İlginç Bilgiler...

Hiç kızmayanın kızması çok farklıdır.

...Güzel Sözler...

Site İçi Arama

İstatistik

Merhaba,  

31 Mart 2017
Cuma
İyi Geceler

Toplam Konu Sayısı:17336
Editör Sayısı:2

     

     Merhaba arkadaşlar...

 

     Bilgidagi.com doğru bilginin paylaşıldığı ücretsiz hizmet veren sitedir.

 

     Sitede isterseniz sizlerde yazar olabilirsiniz.  Hedefimiz bu sayıyı 100000' e ulaştırmak olacak. Yazarlarımız siteye sayfa oluştururken bilginin doğruluğunu araştırmadan eklememeye gayret ediyorlar.

 

   Sitemize eklenmesini istediğiniz bölümler varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz veya paylaşmak istediğiniz yazılarınızı bize gönderirseniz yayınlayabiliriz.

 

     Amacımız, gelişen bu sosyal medyada birçok gerekli veya gereksiz   bilgi kirliliği diye tabir edilen bu ortamda insanlara doğru güncel bilgileri hızlı ve güvenli bir şekilde nasıl aktarabiliriz bunun endişesi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

     Her türlü düşünce ve fikre, insanların yaşam alanlarını kısıtlamadığı sürece saygı sevgi ve hoşgörülü olduğumuzu ifade etmek isteriz.

 

   İnsanlığa hizmet noktasında beraber çalışabileceğimiz birçok arkadaşımızın olduğu kanaatindeyiz. Yeni çalışma arkadaşlarımızı değişik proje ve fikirlerle bekliyoruz.

 

Telif Hakkı Veya Fikri Mülkiyet Hakkı İhlaline İlişkin Şikayetlerin Yapılması İçin Tebliğ Ve Prosedür

  
Bilgidagi.com, diğer özel ve tüzel kişilerin fikri mülkiyetlerine saygı duymaktadır. Kullanıcılardan da aynısı yapmasını talep etmektedir.  Çalışmanızın telif hakkını ihlal eden bir şekilde kopyalandığına veya fikri mülkiyet haklarınızın başka bir şekilde ihlal edildiğine inanıyorsanız, bizimle irtibata gecerek aşağıdaki bilgileri vermeniz halinde ilgili materyal yayından kaldırılacaktır.
 
 
A. Telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin fiziksel veya elektronik imzası;
 
B. İhlal edildiğini ileri sürdüğünüz telif hakkına tabi çalışmanın veya diğer fikri mülkiyetin tanımı;
 
C. İhlal ettiğini ileri sürdüğünüz malzemenin sitede nerede olduğuna ilişkin bir tanım;
 
D. Adresiniz, telefon numaranız ve email adresiniz;
 
E. İhtilafa konu telif hakkı sahibi, acentesi veya kanun tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza ilişkin bir beyan;

F. Telif hakkı veya fikri mülkiyet hakkı sahibi olduğunuza veya telif hakkı veya fikri mülkiyet hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair bir beyan veya yetki belgesi.

Bilgi Paylaşım Sitesi 2011