Anasayfa
AnasayfaİletişimHakkımızda

Dua müminin silahıdır.

...Hadisler...

Dünyanın en yüksek şelalesi: Angel-Venezuela–1.000 m.

...İlginç Bilgiler...

İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar İnsan da vardır bir ömür boyu zaman onu yontar.

...Güzel Sözler...

Site İçi Arama

İstatistik

Merhaba,  

29 Nisan 2017
Cumartesi
İyi Geceler

Toplam Konu Sayısı:17336
Editör Sayısı:2

Freehand Kullanımı


Bir yada iki kelime olarak arama yapın.

 Freehand Kullanımı Kitabı

  İndirmek için tıklayın  

Vektörel Grafik Animasyon Hazırlama Programı

 

FREEHAND DERSLERİ   HIZLI  

Macromedia FreeHand MX ile İnternet, Macromedia Flash MX veya baskı öncesi uygulamaları ile çalışmalarınızı hızlı ve kolay bir biçimde oluşturup yayınlayabilirsiniz.

Macromedia FreeHand MX TV reklamları, reklam panoları, prezantasyon ürünleri ve akıcı prezantasyonlar için akıcı, kullanımı kolay grafiksel bir ortam sağlar.   Gelişmiş Üretkenlik ve Hızlı Yayınlama ve Macromedia Studio MX ürünleriyle bütünleşik, hızlı ve özelleştirilebilir bir ortamda uygulamalarınızı geliştirin. Hızlı Geliştirme ve Düzenleme seçenekleri ile master sayfaları, arka fonları, veri türleri için sembol kütüphaneleri ve bul-değiştir grafik özelliklerini en geniş şekilde düzenleme seçeneklerine sahip olacaksınız.   Connector Lines Aracıyla Veri Akışını, Bileşenleri, İçeriği ve Navigasyon Nesnelerini Hızlıca Düzenleyip Eşleyin: Nesneler arasındaki bağlantıyı kurmak için sürükleyin ve bırakın. Kolay kullanılabilen Navigasyon Panelinde ActionScript Komutlarını Atayın. Müşterileriniz tarafından beğenilen derin çalışmalar yaratmak için bağlantıları nesneler, sayfalar ve semboller arasında sürükleyip bırakın.  

 

GÜÇLÜ  

Görsel olarak zengin sunumlar ve tasarımları hızlıca hazırlayın. Macromedia FreeHand MX; Macromedia Flash MX arayüzleri, baskı ve internet uygulamalarınızda kullanacak arayüz tasarımları için vektörel tabanlı güçlü ve geliştirilebilir araçlar içerir.   Hızlı İş Akışı ve Yerleşim: Master sayfalar tasarımınızda uyguladığınız elemanlar arasındaki tutarlılığı sağlayarak tek tıklamayla bütün projenizi düzenlemenizde yardımcı olur. Karmaşık görsel uygulamaları ayrı ayrı katmanlarda vektörel cisimlerle oluşturun. Sonsuz çizgi, dolgu ve efekt ekledikten sonra çizgileri, cisimleri ve yazıları düzenleyebilir, güncellemeleri kolayca tamamlayabilirsiniz.   Zengin Görsel İçeriği Kolayca Oluşturun: Reklamlar, arayüz elemanları ve dikkat çekici başlıklar. Eğme ve şekil değişikliği gibi canlı vektör etkileri orijinal şeklin düzenlenebilirliğini bozmadan uygulayın. Gölge, pah ve 3D etkilerini yüksek çözünürlüklü olarak uygulayın.

 

Dosya Arşivi>>Kitaplar
28.01.2012 09:32
1468 OkunmaBilgi Paylaşım Sitesi 2011